Sewilla wypad na weekend kilka zdjęć

Od czasu do czasu wybieraliśmy się z mężem na różnego rodzaju pielgrzymki, organizowane przez nasz kościół. Jednak żadna nie była tak cudowna jak ostatnia. Już teraz wiem, dlaczego na okres Wielkiego Tygodnia miejsca w pensjonatach w Sewilii trzeba rezerwować z tak dużym wyprzedzeniem.

Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w tak pięknym wydarzeniu. Pełne przepychu procesje, które mieliśmy okazję zobaczyć na długo zostaną w naszej pamięci. Był to wręcz spektakl, w którym naprawdę cieszę się, że uczestniczyłam. Naprawdę, było to coś niezwykłego. A poza tym, mieliśmy też możliwość zobaczenia pięknych zabytków. Wieczorami spokojnie przechadzaliśmy się pięknymi ulicami tego miasta.

Przekonałam się, że naprawdę ściągają tam setki turystów. Następnym razem wybierzemy się z mężem i dziećmi do Sewilli jeszcze raz. Chcemy zobaczyć te tak bardzo sławne walki byków.

Chociaż byłam w tym mieście tylko dwa dni, wiem, że ma ono bardzo wiele do zaoferowania. I na pewno wszystko to będę się starała wykorzystać. Jestem pewna, że nikt nie powinien czegoś takiego przegapić. Wycieczka do Sewilii to coś, co naprawdę powinno być sztandarowym punktem wszystkich turystów.

W te wakacje czeka nas jeszcze jeden wypad!!! Grenada na tydzien,niestety przelot miał byc dreamlinerem ale nic z tego!

Comments are closed.

Post Navigation